| DeepKiss a întrebat:

Ce se intampla daca te masturbezi cand ai menstruatie? thinking

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Te poti masturba linistita, chiar si la menstruatie
nu e nici o problema

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Te murdaresti de sangehee hee

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună. Nu se întâmplă nimic, stai liniștităwinking.

| Azµre a răspuns:

Iti trece mai repede menstruatia laughing acelasi lucru daca faci sex in timpul menstruatiei!

| alinafrumusika a răspuns:

Si eu ma masturbez big grin dar nu imi introduc nimic in vagin sau alt undeva doar imi masez clitorisul de la incet..la tare...dar nu o sa ma masturbez niciodata cand am menstruatie pentru ca pot aparea probleme de ex: intarzierea menstruatiei luna urmatoare, dureri cumplite etc. Oricum cred ca stii ca atunci cand ai menstruatie ai dureri de exemplu mie asa mi se intampla ma doare "puta" si burta, spatele etc.Eu am 13 ani jumate poate unii o sa ma condamne dar nu ma intereseaza parerea altor persoane de aici big grin Apropo am inceput sa ma masturbez de o saptamana big grin Referitor la intrebarea ta: "Nu te masturba cand ai menstruatie". Funda?

| DeepKiss explică (pentru alinafrumusika):

Si eu sunt exact la fel ca tine, tot aceeasi varsta si tot la fel fac big grin, merci de raspuns :*

| Beldi a răspuns (pentru alinafrumusika):

Ai un id alina?happy

| alinafrumusika a răspuns (pentru Beldi):

Da. doll.brunette@rocketmail.com

| Beldi a răspuns (pentru alinafrumusika):

Mersi :*

| Mesii_Messi_1994 a răspuns (pentru alinafrumusika):

Mrsi mult

| alinafrumusika a răspuns:

Cu placere! Nu te lua dupa siteuri! SI eu pot sa fac unul si sa va dau sfaturi gresite! Nu te masturba cand ai menstruatie, o prietena de-a mea a facut asa si i-a venit orgasmul imediat (asa a zis) dar saraca s-a ales cu o iritatie mare, dureri abdominale, dureri in partea intima si iritatiile au fost pe clitoris si o durea ingrozitor asa ca a mers la un doctor si i-a dat tot felul de creme. Bineinteles ca au aflat si parintii ei si acum este in judetul Iasi la bunica ei ca pedeapsa, imi este dor de ea. De aceea iti spun sa nu faci asa ceva o sa suferi! Cand a mers la control i s-a zis sa nu se mai masturbeze deloc pentru ca placerea poate deveni durere.Eu te pup si sper sa asculti ce ti-am zis!