| fabi14 a întrebat:

Ce se intampla daca te speli pe penis cu apa jumate calda jumate rece?

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Asa trebuie este bine! indeparteaza acel segum care se aduna acolo apa este ok nu folosi sampon te poti irita sapun cand faci baie.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai pui si sapun? Nu vreau dunda.

| shadow72 a răspuns:

Se transforma in apa calduta?!? ce dq sa se intample? o sa fii curat daca te speli cu apa jumatate calda si jumatate rece...wow!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Dar, sa nu fie prea rece ca racesti la penis. Nu uita sa te speli si cu sapun, pentru a indeparta toti micribii de pe penis.

| MskDesign a răspuns:

Nu se intampla nimic
laughing laughing laughing
M-ai facut praf

Răspuns utilizator avertizat
| PaIn08 a răspuns:

Ti se duce jegu', mai javra!

| fabi14 explică:

Dau dunda