| Catalion a întrebat:

Ce se poate face ca un baiat sa iasa din friendzone?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Uită-te pe aici, nu are rost sa mai scriu același lucru.

https://www.tpu.ro/......zis-ca-ma/

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate face nimic, fiindca nu este contul tau sa-l poti schimba, ci a acelei persoane care nu te place si care te-a pus la "cunostinte", nu la "favoriti".

| LoveSleep a răspuns:

Se pot face o grămadă de lucruri.
Răspunsul depinde de ce vrei sa zici prin "friendzone".
Ati vorbit 2 săptămâni și cand i-ai spus ca o placi ți-a zis ca te place ca pe un prieten?
O știi de câțiva ani?
Sunteți deja prieteni?
Etc.

| Catalion explică (pentru LoveSleep):

Nu, cativa ani buni si da.

| LoveSleep a răspuns (pentru Catalion):

Uită-te pe aici, nu are rost sa mai scriu același lucru.

https://www.tpu.ro/......zis-ca-ma/

| SilentRain a răspuns:

E zona morți cine intră nu mai iese

| OldSoul a răspuns:

Probabil sa-ti faci o iubita laughing
Fetele de obicei nu suporta ideea de a pierde.
Gen, multe din ele, nici nu te vor cu adevarat, dar nici nu te-ar pierde laughing
Iar daca ii arati ca esti mai fericit fara ea, o sa o pui pe jar si s-ar putea sa evadezi din friendzone laughing
Asa ca laughing Incepe sa vorbeste cu ea despre alte fete, ba chiar, poti incepe sa te vezi cu altele.
Vezi ce iese laughing
Ceva mai rau ca friendzone-ul nu exista.

| OldSoul a răspuns (pentru OldSoul):

Vreau sa-i multumesc pe aceasta cale utilizatorului Glittery care simtindu-se amenintata de informatiile dezvalutite, a evaluat acest raspuns ca fiind nefolositor şi eronat.
Ceea ce mie imi demonstreaza cat de multa dreptate pot sa am in acest raspunslaughing Si ce impact mare ar putea avea acest raspuns asupra baietilor care sunt in friendzone!
Dovada clara ca ca inca odata, fetele nu suporta nici macar ideea ca ar putea sa piardawinking Cu atat mai mult daca facem referire la baietii aflati in friendzone, ar fi sfasietor.

Imi pare rau Glittery daca te simti cu friendzone-ul amenintat, insa baietii merita sa afle adevarulwinking

| alexalx1234 a răspuns:

Probabil ești genul de băiat bun, nu? Să ști că fetele nu vor băieți buni, vor smecherași plini cu vrăjeli ieftine. Ca băiat bun îți iei friendzone mult și bine...

| GirlOnline81 a răspuns:

Ai sentimente pentru ea?

| Saiko10 a răspuns:

Ii spui ce simti, daca nu te vrea, urmatoarea.

| Smolbean a răspuns:

Nimiclaughing dacă fata nu te place, nu insista, altfel te adâncești și mai tare în friendzone. Eventual încearcă sa petreci timp cu ea și sa ii faci complimente. Cu timpul poate o sa o cucerești

| Monst a răspuns:

Nu ai ce face daca fata nu vrea sa aiba de a face cu tine in alt fel fiindca nu ii esti pe plac.Nu incerca sa fi ceea ce nu esti si cauta pe altcineva fiindca sunt sute de fete pe lumea asta.

| luffypk a răspuns:

De aia se numeste friendzone, pentru ca nu e nimic mai mult decat o prietenie, e ca si cum tu te-ai forta sa te indragostesti de o prietena pentru care nu simti absolut nicio atractie, exact, nu prea poti... Ai putea petrece mai mult timp cu persoana respectiva si sa incerci sa te faci placut, dar in 90% din cazuri, nu iese nimic din incercatul asta, de aceea iti recomand sa nu insisti deoarece sunt sanse sa ii devii antipatic, nu placut...