| Cr7adi a întrebat:

Ce se vorbeste la prima intalnire? Da-ti ceva idei subiecte, ca fetei ii place de minehappy

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Arme si bombe chimie, fotbal, politica, primul razboi mondial..de astea asa

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai in general, va cunoasteti. Deci, vorbiti despre voi

| neutrino a răspuns:

Vorbeste direct despre fotbal, ceea ce stii tu. Stii, fetele iubesc foarte mult acest subiect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o iei cu intrebari uzate cu ce-ti place, ce faci in timpul liber si etc. Pur si simplu povestiti despre voi, chestii amuzante si asa o cunosti si mai bine intr-un mod lejer nu sarind pe ea cu un chestionar.

| NameHarris a răspuns:

NU vrei sa-ti spunem si ce sa faci cu o fata in pat?laughing))

| ArthurKn a răspuns:

O intrebi daca stie sa faca sarmale!

| alinaioana12 a răspuns:

Ce poti sa vorbesti. o intrebi despre ea, ce-i place, ce nu-i place, chestii de genu.

| Mihai18m a răspuns:

Ma, pune.o si sa sa.ti zica mai multe despre ea, ce.i place, ce nu.i place, asa poti sa afli ce cadou sa.i faci, cun sa te comporti cu ea si incearca sa.i zambesti incontinuu. Si mult noroc la intalnire!