| justmegirl a întrebat:

Ce semne arata cand un baiat se uita des in ochii tai, cand esti cu o prietena incepe sa se dea mare,

si
cand un baiat a aflat de undeva ca il placi dar are prietena si intr-o zi la scl treci pe langa el si prietenii lui zic:saluto pe gagicta?straight face

funda
si scuze pentru categorie.nu stiu daca e cea mai potrivita dar e cea mai vizualizata

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

1. Cand un baiat se uita in ochii unei fete inseamna ca se simte bine sa o priveasca, de ce nu. o place, e sincer sunt mai multe motive. Depinde daca e o privire fugara sau rusionoasa. Daca zambeste si nu fereste repede privirea asta inseamna ca ii este simpatica.
2. Cand se da mare atunci cand esti cu o prietena inseamna ca vrea sa o impresioneze sa ii arate cat de ''cocos'' este.

Cred ca a spus prietenilor lui ceva despre acea fata, ca il place sau ca el o place. A pominet ceva despre ea care sa fii dat intelesul ca ii plece de ea. Si dupa cum stii baiatilor le place sa cicaleasca. big grin

sper ca te am lamurit happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un golan care vrea multe femei langa el.

| chakuza a răspuns:

Ii place de tine tongue