| anonim_4396 a întrebat:

Ce sentiment aveti cand va ia o fata in brate si ii simtiti sanii pe pieptul vostru? Va plac cei tari sau cei moi?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma intreb daca chiar are 2.

| eurynomus a răspuns:

Mai mult tari da merge si uni mai pufosi

| Decebal a răspuns:

Mai baieti lasa-ti sa va spuna moșuhappy sanii tari sunt de fata tanara poate chiar virgina...dar cei moi sunt de femie care demult si-a inceput viata sexuala sau poate chiar a dat sin... fundahappy

| RAY a răspuns:

Nu simt nimic, nu consider femeia un obiect sexual, ca fata ar fi bine sa te respecti

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu imi plac mingiile adidas laughing))

| octha a răspuns:

hee heecred ca esti pe stop de ii ai tari dacai ai..cat despre sani cand un baiat strange in brate o fata sunt potriviti aia moi. daca nu, puneti silicoanerolling on the floorsau puf din perna ca sa fie moi sanii.si fetele cred ca sar excita un pic, sau ar simti placere cand i se "strivesc" sanii.bafta la "striveala"

| Bivolu69c a răspuns:

Cand simt sanii pe pieptul meu ma excit si mi se scoala happy