| Anonima22042020 a întrebat:

Ce senzație vă dă dacă iubita voastră geme să zic așa de la un sărut mai pasional? Mi s-a spus că băieților nu le displace și cică îi face să simtă că na cumva partenera lor este atrasă de el și cumva le dă mai multă încredere că fac ceva bine laughing Așa este? Va rog răspunsuri sincerebig grin

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le place, le place, cât timp o faci că simți să faci asta și nu e ceva fake

| Violleta2022 a răspuns:

Mult teatru, fake

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este așa și așa.

| Frank51 a răspuns:

Nu am intalnit asa ceva pana acum, nu imi pot da cu parerea. In schimb gemetele la introducerea ciocanului sunt semne bune.

| Sofer a răspuns:

Foarte plăcut.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca orice exagerare se transforma în ceva penibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e ceva atât de pâlcut, simți că atât tu cât și partenera ta trăiți la maximum momentul și da, simți încrederea aceea în tine că ești capabil să-i stârnești acea senzație

| MValentin a răspuns:

Da, asa este. Chestia asta asa geamatul sa zic va le da încredere si nu stiu fix se simt mai excitati sa zic? Si da e ceva plăcut

| Cineva797406016386 a răspuns:

Ori îi place de geme ori încearcă să spună ceva