| Marianaaa69 a întrebat:

Ce simptome ai dacă nu faci sex o perioada lunga de timp?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In functie de cat de lunga e acea perioada de timp, simti ca nu mai poti de "pofta", salivezi gandindu-te cat de dulce este prin diverse parti ale corpului, atunci cand te uiti la o femeie frumoasa...sau daca trece prea mult, se usuca si pica si apoi se vindeca locul. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Abstinenta sexuala nu e o boala ca sa aiba simptome

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nici un simptom!
Abstinenta nu este o boala!

| Hitback a răspuns:

Iti creste par in urechi, nas si in palmă si in cazuri izolate chiar pe talpa piciorului.

| daywalker23 a răspuns:

Se astupa gaura...si dupa pa-pa sex...asa ca nu astepta pana se inchide laughinglaughing)

| Marianaaa69 explică (pentru daywalker23):

Ce nesimțit

| daywalker23 a răspuns (pentru Marianaaa69):

Poate ca sunt...dar si tu mai cultiveaza-te ma fetito, Poarta e deschisa si multi sariti gardu'....Pacat!

| grubyyy a răspuns:

Te ia cu fantezi laughing