| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte o femeie cind are orgasm pretena mea nu stie ce e orgasm

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sincer, o compatimesc!
Sa studieze cartea veche de invatatura a placerilor sexuale: "Kamasutra" si sa puna in aplicare cele descrise!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa stie cand il va simti. E o eliberare senzationala, o placere care te cuprinde pana in varful degetelor.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vezi si ce i-am rasp lu` colegu, care a ask ce e Euforia, se potivesc multe, plus o caldura care creste, si radiaza, din ce in ce mai mult, in functie de intensitatea orgasmului, dinspre zona genitala, spre toate extremitatile corpului, e deosebit de placut..., ii poate veni sa planga, sau sa rada, e fericita, te strange in brate, te pupa, te... E. SUPER!>>>... SIGUR o sa-si dea seama, tu numa` adu-o pana acolo! (Atentie! Poate avea si niste spasme musculare, destul de puternice, sa nu va speriati!, trece repede, e ok!, tu s-o mangai si s-o pupi in continuare, ca un cavaler, da?!)... Nopti feerice! Sper ca va protejati!

| ada a răspuns:

Placerea femeii cand are parte de un orgasm este imensa... Daca prietena nu a avut parte de asa ceva, iti dau un sfat prietenesc:straduieste-te mai mult sa o faci ferictata in pat.

| bismark65 a răspuns:

Nu stie pentru ca n-ai reusit probabil sa i-l provoci, cand il va avea sigur o sa-si dea seama si ea si tu

| N538961518 a răspuns:

Cand o sa aiba unu o sa stie sigur...munceste si u mai mult la vizuina acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pot invata eu cum sa simta orgasmul. Send me a mess message.