| Li200La a întrebat:

Ce simți atunci când ești îndrăgostit?

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Pe romaneste si dupa romanu "Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi" Devi depend si simti ca nu ai mai putea trai fara el/a devin in umbra ta siti face placere sa fie in preajma ta

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Greu de spus in mod rational, mai usor e sa simti emotional

| mihai69 a răspuns:

Fluturi în stomac.

| LoveSleep a răspuns:

Că ai vrea să oprești timpul în loc, undeva cu ea de mână pe o bancă în parc, cu frunze roz care cad din copaci, un apus de soare și o muzică de pian și vioară pe fundal.

| SG1995 a răspuns:

O senzație plăcută dată de creier când te gândești, sau când vezi persoana de care ești îndrăgostită. Putem spune că creierul tău droghează. laughing

| MiruD a răspuns:

Iubirea înseamnă dependența. Devii dependent de el/ea.

| Zabbyel a răspuns:

Iubirea e pentru cei slabi love struck