| Mimoza a întrebat:

Ce simti cand ai orgasm? cum iti dai seama? big grin

9 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Uhm nu avem cum sa-ti descriem asa ceva, pur si simplu placere dar oricat ti-am spune noi detalii despre asa ceva pana nu o patesti nu o sa iti imaginezi cum e.

| inger02 a răspuns:

Orgasmul e o placere de nedescris vei simti cand vei face sex :X:X

| Feliciann a răspuns:

Singurica ai sa iti dai seama mai ales ca inca nu ai trait asa ceva laughing te vei simti in al 9 a cer

| stapanullumii a răspuns:

Eu zic. ca iti dai seama singur/singura... cand vei avea.

| tauretee a răspuns:

Nu se poate explicahappy trebuie sa simti pe pielea talaughing fa sex odata si simti ce e orgasmtongue

| crixus a răspuns:

Orgasmul e o stare de placere maxima in care corpul se relaxeaza si, de cele mai multe ori, face niste miscari incontrolabile de catre tine (ca un fel de tremur). la femei orgasmul dureaza in medie aproximativ 20 de secunde

| Kennysa a răspuns:

Pai o sa iti dai seama, ca e ceva mai intensthinking

| Larisa_8916 a răspuns:

Mai esti virgina? ioo am trecut de asta curand,nu stiu ce simti ca nu prea am simtit placeri doar dureri,dar din auzite, am auzit ca simti ca te f*** cand ai orgasm, atata stiu,

| Larisa_8916 a răspuns:

Dar tu nu ai de unde sa stii finda esti baiat cu nume de fata