| frape22 a întrebat:

Ce simti cand ai orgasm?

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Ca zbori... incepi sa transpiri sa nu mai auzi bine.laughing... ce pacat ca dureaza doar cateva secunde crying

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

O excitatie foarte puternica, caldura corpului sau a unor zone creste, asemeni si pulsul, o placere de asemenea in crestere, mai poti simti/avea spasme corporale, sau ale membrelor, transpiratie,
bucurie mai mica sau mai mare - depinde de cat de excitata esti si cat de mult ti-ai dorit, ai fost relaxata mai mult sau mai putin, cat de mult tii la "providerul" de actiune, etc, etc...
Daca nu iti ajunge, mai poti cauta in raspunsurile mele mai vechi!

| Debb a răspuns:

Ca si cum din acel punct ti se imprastie ceva extrem de placut in tot corpul.

| cosmin21 a răspuns:

Incearca si o sa vezi.

| Robert a răspuns:

La fiecare este o alta traire.

| axaal20 a răspuns:

Exact ce simtea duncan mcleod cand taia capul unuia si simtea strafulgerarea