| Claudiu709 a întrebat:

Ce simti cand te uiti la videoclipul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=UO4EAIijIu4&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

E super trist videoclip`ul si mesajul e foarte adevarat, la fel ca mel, super love struck

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cam nimic

| EyesSad17 a răspuns:

Ca vreau sa ma arunc pe geam de tristete rolling on the floor in fine e tare piesa si mai ales trupa evanescence

| Dorinel a răspuns:

Ce simt? Nimic.
Mi-e somn, as vrea sa ma joc ceva si sa dorm altceva nu simt.Videoclipul este facut de o pustoaica de 12-15 ani care inca nu s-a maturizat!

| Wildie a răspuns:

Tristete //

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarata dragoste.Am simtit un egoo imens...

| KempesT a răspuns:

Hm...Imi pare rau pnt ea.dar mai sunt baieti oh go on.adevarul este ca trebuie sa spui cum simti ceva.