| RAY a întrebat:

Ce site urii știți de conversații pentru adulți sau grupuri telegram? Sau video cu amatorii?

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Treci ma la real.

| RAY explică (pentru Catrice):

Sa iau noua tulpina britanica? Nici vorba de asa ceva

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Iei covid, scapi de griji și de problemehee hee

| RAY explică (pentru Catrice):

Fara probleme existenta nu ar avea sens, scop, nu e o problema daca se poate rezolva cu bani, na eu am vrut si sa iubesc si sa ma simt iubit, daca nu se poate, cauti solutii

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ideea era ca dai coltul, da' în fine.

| RAY explică (pentru Catrice):

Ai grija ce doresti altora

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Mda

| RAY explică (pentru Werrich):

Și eu sunt acolo mann

| NotNamed a răspuns (pentru Werrich):

Cum naiba intru, imi da eroarea "There is no Telegram account with the username you provided". Din ce am cautat pe reddit, cica ar fi unele tari blocate pe ip sa aiba acces la unele grupuri, idk.

| GRYM2 a răspuns:

Xxnx Nu sunt sigur dar cred ca s-a desfiintat siteul dar macar uitate si vezi

| alexTHEbombăr a răspuns:

Site ul lui ilie
recomand