| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii pentru puncte negre stiti?
dar sa functioneze.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Faci o baie de aburi de 10 minute,adica, fierbi apa cu musetel si menta si stai cu fata peste, acoperindu-ti capul cu un prosop.Nu-i prea placut,dar deschide porii si inmoaie punctele negre.
Inainte de baia de aburi,vei incalzi doua linguri de apa,in care vei pune o lingura de tarate si vei amesteca,nu fierbi apa,doar o incalzesti! Acest amestec sa-l ai la indemana,langa tine.
Dupa baia de aburi,cureti fata cu aceasta pasta,te clatesti, folosesti o lotiune tonica si crema hidratanta cate ti se potriveste.
O data pe saptamana, ajunge.Rezultatele,le vei vedea poate chiar de prima oara.
Succes.

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Incearca Clean & Clear