| florian50 a întrebat:

Ce spuneti de sexul in grup? Cucklod?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimic.
Fiecare face ce vrea în materie de sex, cu condiția ca toți participanții să accepte ceea ce se „execută" în mod liber.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Probabil vrei o judecată morală. Fără prezervative sunt întru totul de acord. Vin și eu la grup.

| Violleta2022 a răspuns:

Intre baieti, asa-i?
Imi si imaginez cu stati toti agatati, unul in fundul celuilalt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acest tip de sex in grup, necesita parteneri care sa fie cu totii ''open mind''. Persoane cu conceptii libertine, care sa NU fie adeptii convingerilor etico-morale ''sanatoase'', ca si cele pe care le manifesta si sustine una dintre utilizatoarele care a transmis un raspuns... de tot laughing rolling on the floor

| Ionescu1121 a răspuns:

Mi se pare absurd! Dar fiecare cum crede...

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Cu cuckold sunt de acord că doamna să aibă pe cineva să se simtă bine.Eu sunt impotent nu fac nimic atunci ea are pe cineva pentru sex in casa

| florian50 explică (pentru Adrian_Oprea_1972):

Nu, daca vorbim de cucklod eu visez ca sotia mea sa faca sex cu 2-3 barbati. Eu sa privesc si sa le dau indicatii. La final sa o preiau eu. Nu sunt deloc impotent, dimpotriva chiar.

| Catalin77945 a răspuns:

Fiecare dupa fanteziile sale.

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns (pentru florian50):

Ai dreptate și mie îmi place să vad bbw gangbang