| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt cat-urile erotice?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat (engl) se traduce pisică. Tu la ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca(caturile?)

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Cred ca te referi la chat? big grin În cazul în care la asta te-ai referit, sunt locurile în care poți discuta despre chestii sexuale,

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Da. Lol! Ar trebui să fiu mai atent data viitoare când scriu.

| mili25 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Mai mai unde umbli tu?

| anonim_4396 explică (pentru mili25):

Am auzit de ele pe un tutorial video despre TOR. Se spunea că poate fi folosit pentru chat-urile de acest tip. Chiar sunt curios.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru mili25):

Eu? laughing Hai măi Mili tongue cat = pisică (care nu are legătură cu întrebarea doar ca a greșit puțin denumirea)
Chat = conversație erotic = prostioare laughing. Nu umblu eu pe acolo tongue nu pot sa vorbesc prostioare cu oricine laughing

| mili25 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Asa asa
Nu ma fa sa imi schimb parerea despre tine big grin

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru mili25):

Nu, nu happy. Dacă ma cunoști cât de cât. tongue

| Adbbmsh a răspuns:

Nu prea pricep la ce faci referire.
Costume erotice? Costume de pisica erotice? Scuze sunt confuz.