| AIeXxX a întrebat:

Ce teme de discutii poti avea cu o fata?

Răspuns Câştigător
| mimimumu a răspuns:

Despre carti,despre filme,despre muzică,despre notele de la scoala, barfesti cu ea, despre seriale, despre materia preferata, despre accesoriile care le poartă, o întrebi când s-a vopsit prima data si de ce tongue zic si eu...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depind de relatia ta cu acea fata.

| AIeXxX explică (pentru darrio2007):

Nu am nici o relatie, doar ma intreb, daca mi-ar placea de o fata, despre ce as putea discuta cu ea. Despre ce le place fetelor sa vorbeasca

| T0T a răspuns:

Când, cum, unde să o fuți.

| NAT0 a răspuns:

Cum îi place s-o facă.
Ce întrebare e asta.laughing Eu mă leg de accesoriile pe care le are, haine, păr, șamd.

| Kira5854 a răspuns:

Intamplari de viata, filme, carti, muzica, seriale... teorii despre orice.

| OrbulCuVedere a răspuns:

O intrebi daca ii placa painea, sigur o sa vrea sa mai discutati.

| TheAnonimGuy a răspuns:

Pai despre scoala, ce a mai facut, si la momentul si varsta potrivita o intrebi daca vrea sa iesiti la un suc/inghetata

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

Despre 1.vasectomie; 2.Rujeola 3. Lepra 4.wc-uri murdare si curulingulus