| mentholinks a întrebat:

Ce tip de comportament le atrage pe femei?

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In functie de femei poate fi tandru, sentimental, vulgar, violent.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel care ma atrage si nu il stiu eu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Barbatul tip bou, care sa indeplineasca cele 47 de conditii inscrise in agenda lor.

| CleanHeart a răspuns:

Increderea in propia lui persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic, calm, pozitiv si sensibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu comportamentul atrage, ci fizicul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat. Pe mine daca ma atrage comportamentul, si fizicul mi se pare mai frumos. Pe unii baieti personalitatea ii face sa para mai frumosi decat sunt. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine nu m-a facut mai frumos personalitatea! Iar ceea ce zici tu e adevarat, ca si mie mi-a placut de fete care nu aratau asa bine datorita altor motive, dar fetele chiar nu o sa-i dea sanse unuia ca mine! Sunt prea orgolioase, vor sa se laude la prietenele lor! Pe tine poate te-a ajutat, dar sunt ferm convins ca daca ce spui e cu 100% adevarat arati mai bine decar mine cu mult!

| MPersephone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, nu stiu, dupa intrebarile tale nu pari a avea cine stie ce personalitate. Esti genul care doar se plange de mila, in loc sa investesti in ceva constructiv.

| mentholinks explică (pentru MPersephone):

Da, bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MPersephone):

Aveam inainte sa fiu refuzat si insultat! Ma comportam ca orice persoana normala, inainte sa mi se intample ce mi s-a intamplat!

| MPersephone a răspuns (pentru anonim_4396):

Si gata? Faptul ca ai fost refuzat ti-a distrus toata viata? E unicul tau scop in viata sa iti gasesti o persoana care detine un vagin? Nu iti pare cam stupid, cam limitat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MPersephone):

Pai nu! Am trecut peste! Da, normal ca e stupid sa te limitezi la asta in viata! Insa am continuat sa dau raspunsurile pe care le dau pentru a le arata altora care este realitatea si sa nu isi mai piarda timpul crezand ca doar sufletul si personalitatea conteaza in relatii! Da, e posibil sa fii singur si fericit, intrebarile pe care le-am pus eu la inceput cand am intra pe acest site sunt vechi, adica nici nu imi mai plang de mila si nici nu mai sunt trist din cauza singuratatii!

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce tot incerci tu sa dai explicatii la niste persoane care nu vor sa creada un adevar care il spui despre tine si in general despre ce conteaza in interactiunea cu o fata? iti faci mai mult rau tie

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te-au refuzat 20 de fete te vor mai refuza alte 20 iar mersul la sala pentru cum arati tu, fara sa fac niciun misto de tine E IN ZADAR crede-ma ce iti zic, am un coleg de liceul este exact ca tine inalt slab si aceiasi fizionomie a fetei si nimic il vad tot timpul singur si trist

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

Personalitatea nu atrage cu nimic o fata, am stat si eu si am gandit-o mult si bine, poate e o chestie pe moment de interactiune si schimbat o vorba, cand vine vorba sa o bagi in pat mai conteaza asta sau FELUL cum ARATI laughing)? ia sa imi raspunda-mi mie astia cu sufletul si personalitatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL):

Da,frate,eu le tot zic si neaga frate, neaga! Singura sansa pentru unul ca mine sa aiba o femeie lang el este sa fie un beta-provider! Si nici nu ma gandesc sa fiu asta doar daca sa stea una langa mine, pentru ca sigur ma inseala pe la spate cu unul mai aratos, iar pe mine ma foloseste pentru stabilitate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL):

Singur si trist nu voi fi ca o sa-mi fac o cariera, voi avea si niste hobby-uri, o sa-mi umplu timpul liber, nu o sa-mi plang de mila cum fac unii! Un om normal se poate adapta!

| Mogiojojo a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai stai putin! Tu ce fel de fata cauti? Gen da-mi un exemplu ca sa imi fac o idee. Nu crezi ca ar trebui sa fie putin aceeasi tipologia ca a ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Daca ar fi dupa mine as vrea una ca mine, dar toate fetele(absolut toate)il vor pe tipul ala puternic frumos, musculos, seducator, chiar si cele din tipologia mea(tocilarele adica)!

| Michaeel a răspuns:

In niciun caz cel de misogin si țăran de care dau dovada băieții de pe TPU happy

| MPersephone a răspuns:

Pot sa garantez ca o lista colosala de intrebari stupide nu ne atrage delocwinking

| mentholinks explică (pentru MPersephone):

Pai eu vreau sa stiu ce va atrage in real life si aici doar ma informez, nu caut sa va atrag.