| emilia a întrebat:

Ce trasaturi fizice apreciati cel mai mult la voi?
Raspuns + argument.
Astept muuuuuuuuulteeeeeeeee raspunsuri.
Vot+funda!

Răspuns Câştigător
| Zapto a răspuns:

Antebratu... mi-a luat foarte mult sa-l lucrez...si ei mi-a dat de ma julittongue

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Sunt ft complexata de felul in care arat, dar imi plac ochii verzi-caprui, poate picioarele inalte si fine, bothutongue

| User a răspuns:

Ochii a la Basescu cool

| haiZI a răspuns:

Constitutia ca fac mult sport, mainile, ochii verzi.
Tu?

| Crs a răspuns:

Buzele - mari si rosii si fundul big grin si alunita care o am deasupra buzei de sus big grin

| Babushka a răspuns:

Ochii sunt mari si expresivi si am ceva special in fiecare ochi am cate un punct negru mic, alunita mea de pe obraz si picioarele cred ca sunt frumoase, nu am celulita si sunt bine facute.

| benunix a răspuns:

Imi plac ochii deoarece au o culoare ciudata:un caprui amestecat cu verde si galben, iar galbenul devine predominant atunci cand sunt obosita.
Imi plac si sanii mei:nici mici dar nici mari. Potriviti.
Imi place si fundu, dar nu foarte mult pentu ca e putin mare si unii imi spun(in gluma dar e enervant)"fund mare".
Abia astept sa vad alte raspunsuri.(banuiesc ca o sa fie si critici la adresa mealaughing). An nou fericit! v-am pupacit.

| FataNoua a răspuns:

Un chip dragut, sanii si fundulaughing

| Cutit a răspuns:

Funduletu meu :X:X nu e nici mare nici mik e perfect si am primit de la baieti complimente blushing ( sg lucru laughing)