| Jashmina29 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca iubitul meu nu ma satisface cum trebuie... Uneori imi spune ca este obosit si ca nu are chef

Răspuns Apreciat de Editori
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Ideal ar fi sa vorbesti cu el fata in fata despre starea relatiei voastre si sa fiti sinceri amandoi. Daca relatia nu merge pentru ca el nu se mai simte atras de tine, sau poate ii face ochi dulci alteia, sa iti spuna, macar stii, si va despartiti.
Daca nu e asa, spune-i ca nu te simti satisfacuta, si daca tot asa continua, iti vei cauta pe cineva care sa iti acorde atentia si satisfactia necesara.
Sau incercati un psiholog, care va poate ajuta in problemele de cuplu.

6 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Schimba tactica

| mihai69 a răspuns:

Cică s-a inventat masturbarea. Cumpără un vibrator!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru mihai69):

Daca vroia asta o facea si fara sa ceara sfaturi. Plus ca exista si mana nu neaparat sa arunce Bani pe vibrator

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Sa l schimbi, clar nu are chef de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il atragi sexual ori ii sta gandul la alta.

| Frank51 a răspuns:

La baieti e mai greu, majoritatea se termina repede si perioada refractara este mare. Fetele de regula se termina mult mai greu, si tot ce poate sa ajute este un preludiu mai lung, ajutat de masturbare(din partea lui).