| Anonim1321 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a-mi face iubită? Ce păreri aveti? Din experientele voastre, ce recomandari mi-ati da?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea multe curve ca sa mai tragi sperante la iubita. Te vor consuma sufleteste pana ajungi sa ai scarba fata de femei. Centreazate pe studii si cand ajungi cu salariu de 5000€ pe luna plecat din tara iti bati joc de ele asa cum merita

| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data in mod obligatoriu trebuie sa-ti faci o prietena, amica. In functie de noroc sau de ghinion, relatia de prietenie se poate transforma intr-un cuplu de iubiti/indragostiti, sau sa... ''moara in fasa''. Bafta. Noroc. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O iubită nu se face. Un plan bine definit de contacte având aceasta ca scop.

| Mosotti a răspuns:

Daca arati bine e f simplu te duci in colectiv unde-s si fete si precis 1-2-3 te vor remarca si vei simti ca te place, apoi mergi la sigur, bagi in seama pe una din ele, iesiti si aia e!
Iesi din casa, sa ai colectiv unde sa fie fete.

Dar in cazul asta daca ai fizic trebuia sa fi fost remarcat de cel putin una din colegele de clasa sau de scoala mai ales daca esti la liceu. Daca esti la generala e posibil sa nu.

| Anonim1321 explică (pentru Mosotti):

Va multumesc frumos de raspunsuri!

| RainbowD a răspuns:

Salut. Pai, in primul rand trebuie sa te faci placut, sa stii cum sa vorbesti cu ea, sa nu te dai mare, sa nu spui minciuni despre tine, sa fi cat mai natural, sa fi tu insuti. Cauta sa iesi cat mai mult pe afara cu prietenii pentru a cunoaste lume noua. Daca vorbiti des pe retelele de socializare, nu o lungi mult, cauta sa o inviti in oras, la un suc, cafea si vorbiti face-to-face. Aici iti poti da usor seama daca te place si ea pe tine. In mare parte fetele au un comportament aparte fata de baietii pe care ii plac. Ai sa vezi, ca daca este ceva reciproc lucrurile au sa decurga de la sine, nu va trebui sa depui un efort extrem de mare. Spor!

| Katie1356 a răspuns:

Incearca sa iesi cat mai mult in oras cu prietenii, pentru a cunoaste fete. Participa la activitatile organizate la scoala/facultate, plus cele extracurriculare, deoarece acolo se strang multe persoane extrem de comunicative si dornice de nou. happy Fii deschis, nu se stie cand apare fata potrivita tie, important e sa nu stai inchis in casa!

| Anonim1321 explică (pentru Katie1356):

Mulțumesc! Dar chestia este ca nu prea stiu sa comunic cu oamenii in general din clasa mai ales subiecte mai profunde si sunt si timid! Nu stiu cum sa inving aceasta boala

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Vezi o tipa care îți place și o abordezi, cauta pe YouTube "Arta Seducției" și "Fără sens TV", faci ce vezi acolo și nu ai cum sa primești refuzuri pentru prima întâlnire. De acolo depinde doar de tine.

| Anonim1321 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Nu stiu ce sa zic! Ideea e ca nu pot dezvolta idei, sunt inchis in vocabular...

| PegassiDoctorulThau a răspuns (pentru Anonim1321):

Nu trebuie idei multe. Un subiect de discuție poate fi chiar acesta, gen: "uite, îmi ești foarte simpatica dar nu prea știu cum sa te invit în oraș", sau ii spui din prima ca nu îți găsești cuvintele findca ești timid. După 2-3 abordări ai sa vezi ca incepi sa prinzi încredere