| dulcica15 a întrebat:

Ce trebuie sa faca ca sa imi demonstreze ca ma iubeste?

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai sa te alinte, sa te apere, sa-ti dea mesaje, sa-ti faca mici cadouri si alte chestii de genul asta. Dar sunt si unii baieti care nu stiu cum sa se comporte cu iubitele lor, chiar daca le iubesc sau nu. Indicat pentru fete este sa nu se panicheze daca iubitul lor nu se comporta perfect, pentru ca vor da dovada de neincredere si asta nu le place baietiilor.

| Rurouni a răspuns:

De ce trebuie sa-ti spuna altii ce te face pe tine fericita?

| dulcica15 explică:

Un baiat ce trebuie sa faca ca sa imi demonstreze ca ma iubeste?