| Anonim_4708 a întrebat:

Ce trebuie sa tin pana la Ferihegy ( Budapesta ) din Oradea? Sa nu ma incurc. big grin

2 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Pai de la Oradea mergi inspre Bors de acolo la Berettyoujfalu-Debrece- cum intri mergi inainte pana treci de o linie ferata dupa aia iti da indicator de Budapesta si Nyiregyhaza tu mergi spre Budapesta de acolo tot inainte urci pe autostrada si o ti drept inainte si la intrare in Budapesta vei avea idicator pentru aeroport si iti scrie si Ferihegy vezi sa iti cumperi vinieta pentru autostrada care te va costa cam 1500 de forinti pentru 4 zile aproximativ 20 de lei.

| Anonim_4708 explică:

Ok mersi mult