| kikila a întrebat:

Ce v-ati dori dori sa fiti mai mult fata sau baiat? De ce?

8 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Sunt fata si nu cred ca m-as schimba

| DarQueen a răspuns:

Eu sunt ceea ce sunt și nu aș schimba asta pe nimic.
happy

| Alexaa_4438 a răspuns:

Eu sincera sa fiu as fi vrut mai mult sa fiu baiat pentru ca daca stau afara pana tarziu nu ma face nimeni vagavboanta.Daca beau o bere, doua nu zice nimeni ca-s betiva. Daca fumez nu zice nimeni ca sunt o destrabalata si ca la fete se vede urat. Daca ma droghez poate comenteaza vreo 2-3 dar nu prea conteaza pe cand la fata nici vorba de asa ceva. Daca-ti pierzi viata sexuala mai devreme de timp nu este facut c**va. Daca iei note mici la scoala parintii nu te privesc chiar ca pe o dezamagire totala si nu iti fac morala ca esti fata si ca trebuie sa inveti.Si as putea sa-ti mai dau si alte motive.

| RxTx a răspuns:

Eu sunt barbat
dar am momente in care mi-as dori sa ma fi nascut femeie

femeile nu trebuie sa invete
nu trebuie sa munceca
pentru ca lumea nu are pretentii de la viata lor

toti oamenii cred despre femei ca atat le duce capul si nu cer de la ele mai mult

dar de la mine ca barbat cer sa aduc bani casa sa iau examene sa fac lucruri gele

ce mi-as fi dorit sa fiu si eu femeie sa am un scalav de barbat dresat ca un caine care sa imi aduca bani pe care eu sa ii cheltuiesc prin Mall-uri

| Smokiee a răspuns:

Ţinând cont că trăim într-o lume condusă de bărbaţi, deşi în prezent se afirmă contrariul, dar doar în teorie, primul instinct ar fi să votez pentru a doua opţiune, însă îmi menţin statutul, fiind o feministă mai înfocată din fire, din cauza discriminărilor de gen care au balanţa înclinată în defavoarea femeilor, pot să răzbesc cu mintea mai mult decât aş fii putut să fac asta cu forţa. Aici nu spun că nu ar exista barbaţi inteligenţi, însă eu mă refer la persoana mea şi susţin sus şi tare : "Eu POT ".

| kikila explică:

Eu vreau sa fiu fata/deoarece e mai intelgenta mai emancipata si mai cpmplexa decat un barbat.barbatii sunt buni numai la tampenii in rest nimic.si in+acum femeile conduc si asta e un lucru bun

| DEBrown a răspuns (pentru kikila):

Tu zici ca femeile conduc.
Atunci: Basescu, Obama, Medvedev, Sarkozy, etc. sunt femei se pare.

| kikila explică (pentru DEBrown):

Dar in spatele lor cine conduc, oricum majoritatea presedintilor care i-ai zis conduc in tari semi prezidentiale ei sunt numai reprezentanti dar in spate sunt si femei ce sunt foarte bune in ceea ce fac.