| AllNone a întrebat:

Ce va place la un baiat? Ce va atrage? De la caracter pana la vestimentatie, si raspunsuri sincere!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Singurul lucru care atrage sexul opus este ASPECTUL FIZIC, orice altceva sunt basme, suntem finte emotionale vizuale, desi prima impresie face totul, eu sunt curios ce fata sau baiat a fost vreodata exitat dupa ce a vazut o persoana de sex opus inteligent/a sau cu o buna personalitate, pe tine te atrage una urata sau inteligenta sau buna la suflet? fi sincer cu tine insati

fata asta e olimpica la mate sau e super buna la suflet ce simti cand o vezi?
https://uamenii.files.wordpress.com/2010/09/fete-haioase4.jpg

atractia este ceva involuntar, spontan si nu ne dam seama decat dupa ce observam daca ne atrage sau nu persoana respectiva, frumusetea nu e obiectiva un om frumos e frumos pentru toata lumea, fetele spun ceva si vor total altceva, de asta e si asa populara zona prieteniei cu barbati exact cum le descrie ele moral

4 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Barbatul perfect in viziunea mea este barbatul de la care am ce invata. Care ma poate "excita" mintal, nu numai fizic. Care are un grad crescut de inteligenta si, bineinteles, replici pentru orice problema aparuta in calea noastra. Barbatul despre care iti vorbesc este in prezent iubitul meu. Pe langa primul atuu mentionat este si inalt, bine facut, cu ochii caprui si mereu in pas cu moda.
Ma atrage si caracterul si vestimentatia, bineinteles. Important pentru mine e ca felul meu de a fi sa fie compatibil cu al sau. El are un caracter puternic, iar caracterele puternice le subjuga pe cele slabe. Asta-i diferenta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Julizz
Astăzi, 5:19 pm

taci naibii de batranel frustrat

Pai ba boule, ce mortii si ranitii tai vrei sa mai zic?
Deja mai enervat, un singur cuvant sa mai aud ca te distrug.
Esti un frustrat penibil, te iei de toti si te consideri un mare ****, ceea ce si esti.
Taci in **** lu' nevasta-ta aia moarta ca iese urat. Halal rolling on the floor Ti-ai dat examenul scotand in evidenta caracterul de cocalar vexat. rolling on the floor rolling on the floor

| liliana77any a răspuns:

Prezenta lui, trebuie sa se imbrace bine sa mai poarte costum din cand in cand, la un eveniment sau un party.
Sa aibe un zambet frumos, ochii sinceri si puternici si sa ma iubeasca.

| Julizz a răspuns:

Imi place sa fie un barbat dominant, un barbat ingrijit, care are un caracter dupa care tanjesc.Imi place sa mi se dea de inteles ca eu trebuie sa fiu cum doreste el,dar sa nu ma schimbe el,sa simt eu daca trebuie sa schimb ceva.
Imi place sa imi ofere iubire, dar sa ma lase si libera uneori, sa nu fie extra gelos si sa aiba o doza de nebunie.
Imi place sa fie aranjat, sa se imbrace office sau classy, dar sa arate bine si intr-un costum fitness.