| andreeadiaconescu a întrebat:

Ce va place mai mult la o femeie? (intrebare pentru barbati)

19 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Felul ei de a fi.

| TreiSurori a răspuns:

Sani mari si fermi, ricati
fundul mare dar nu gras ci cu muschi
par lung si drept,
fara machiaj mai naturale
picioare lungi
ochi deschisi
si sa fie dragute, sa se comporte frumos nu pitipoance

| sayWhaaat a răspuns:

Ca fizic, picioare medii-lungi frumoase, la fata nu stiu, e de gusturi, si ten cat mai deschis.
Cel mai important lucru este sa fie deschisa cu mine, sincera, si sa nu o arda cu multi baieti.

| Kennedy97 a răspuns:

Depinde: pentru unii barbati, la o femeie poate sa le placa felul ei de a fi, de a se imbraca, de a se purta cu altii.Pentru altii, conteaza formele.Adica sanii mari, fund mare, picioare formate, faţa simpatica.Acun depinde de preferinta fiecaruia!

| aVicii a răspuns:

Sani mari
picioare bine facute fara celulita
fund putin mai mic si "format"
parul sa fie drept si pana la umeri
sa nu se dea cu parfum prea mult
si sa nu umble cu adidasi laughing

| 0alafaranume0 a răspuns:

Zambetul ei cand ma trezesc dimineata cu ea in pat!

| Miriapod007 a răspuns:

Formele tata si aspectu doar nu te combini cu o naspeta

| Twixi a răspuns (pentru Miriapod007):

Cu forme si aspect si proasta de bubuie happy

| Miriapod007 a răspuns (pentru Twixi):

Exact happy

| BossDeBoss1998 a răspuns:

Sincer si din toata inima spun ca eu nu sunt genul care sa se uite dupa forme... imi place mult la o fata sa fie nebunatica, sa fie comunicativa, sa impartaseasca orice (nu obligatoriu) happy sa fie mereu happy, iar atunci cand este trista sa o poti inveselii, e ceva ce nu multi barbati apreciaza asta... sau ma insel? totusi asta este parerea meawinking

| BluishAngel a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

Hey happy Scuze ca ma bag si eu in seama pe-aici, dar voiam sa iti zic ca imi place felul tau de a gandi.Cred ca esti unul dintre acei baieti naturali, ce stie ce e frumosul.In ziua de azi, pe baieti prea putin ii intereseaza personalitatea persoanei de langa ei.Bravo tiewinking

| BossDeBoss1998 a răspuns (pentru BluishAngel):

Danke happy

| buzeduulci a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

Ce fain!

| 12manuq a răspuns:

Sa arate bine, sa stie sa aprecieze persoana iubita, sa nu fie geloasa, sa nu ma dispere cu telefoanele din 5 in 5 ore,sa fie mandra cand iese cu mine pe undeva, sa fie fidela, sa aiba un caracter placut, sa fie glumeata, sa fie putin timida (asa imi plac mie big grin )

| Catalin12John a răspuns:

Sa fie o fata inteligenta in primul rand, sa fie deschisa la minte, sa fie frumoasa si sa aiba forme

| AlPac a răspuns:

Sa se potriveasca cu mine. Nu e usor dar nici imposibil.

| heos a răspuns:

De jos in sus totlaughing

| iHortez a răspuns:

In primul rand caut la o fata sa pot purta o conversatie cu ea...as fii ipocrit sa zic ca nu ma uit dupa forme, vestimentatie etc...