| Fonky a întrebat:

Ce va place voua FETELOR la un baiat?

15 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Mie una nu imi place un anumit tip de baiat. Imi place un baiat in parte. unii sunt politicosi in felul lor, sau nesimtiti in felul lor. Daca cineva te place, e pentru ca asa esti tu, nu pentru ca indeplinesti un tipar. Peace (:

| Fonky explică (pentru CariocaAlba):

Nu-i problema pentru mine feteleoh go on...Dar vreau sa aud opiniile fetelor si dupa sa trag o line, sa vad ce le place lor in mare

| CariocaAlba a răspuns (pentru Fonky):

Buddy.nici noi nu stim.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru CariocaAlba):

In sfarsit o fata care recunoaste laughing
felicitari smug

| CariocaAlba a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Proud. laughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru CariocaAlba):

laughing eu chiar sunt mandru de tine big grin

| Elvina a răspuns:

Sa fie matur in gandire sa nu se comporte asemenea unui pustila 15 ani desi are 22. Sa se aranjeze, sa ma faca sa ma excit doar cand il vad.

| malina1 a răspuns:

Pai mie personal mie imi plac baieti destepti draguti tandri care sa isi faca griji pentru mine si care sa imi ofere cel putin o floare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa le placa fetelor? Nu-i clar?

| Ella3133 a răspuns:

In general mie la baieti imi plac ochii love struck dar desigur ca cel mai mult conteaza cum este el pe interior si pe dinafara sa nu fie cocalar. happy

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Pai sa stie sa se comporte cu o fata....Sa nu fie genul ala care se uita numai la fundul fetelor si chestii de genulstraight face..Sa nu fie nici chiar tocilar dar nici repetent, sa nu fie indiferent.

| Didiiiii a răspuns:

Hmmm... corpul, modul in care se comporta, zambetul, privirea, simtul umorului. sincer mie imi plac mai mult baietii mai perversi, misteriosi, dar totusi sensibili si iubitori.

| lizz23 a răspuns:

Sa fie increzator dar nu increzut sa stie cand sa te consoleze si cand sa te certe sa fie politicos si cel mai important sa tina cu adevarat la tinebig grin

| crisstyy a răspuns:

Sa o aiba mare stii la ce ma referlaughing fundita? plzz