| Cristi9997 a întrebat:

Ce vi se pare mai dubios? O persoana ce se masturbeaza in public sau 2 oameni ce fac sex in public?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O persoana ce se masturbeaza in public

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nici legal nici moral si nici sanatos sa iti expui organele sexuale in public si nici sa ai sex, de aceea sunt pedepsite aceste acte, legal!
Ala care se masturbeaza in public este de obicei o persoana cu debilitati mintale sau probleme psihice grave.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ambele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ala care si-o freaca singur.
Sexul poate fi spontan, il poti pierde daca nu il consumi la momentul potrivit.
Dar 'manopera' poate fi amanata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii mi se par savage, irecuperabili.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Ăla care se masturbează în timp ce se uită la doi care fac sex, și toți 3 se află în public.

| ionur a răspuns:

Drogați bolnavi.

| Ka0ru a răspuns:

Toti 3 sunt ultimii depravati.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Orice activitate sexuala săvârșită în public va fi sancționată conform legi

| BlankyFOXy a răspuns:

POV: 3 oameni dezbracati in mijlocul pietei obor, doi se *** si unul se masturbeaza.
nu mi se pare ok, tu ce crezi?