| Bellatores a întrebat:

Ce vor cel mai mult fetele de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

Depinde genul de fată. Unele vor p** ă, altele să fi mai ceva ca Brad Pitt, altele multă iubire. Sinceră să fiu, îmi doresc cel mai mult iubire și restul să vină de la sine.
Pa, pa! happy

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa fie respectate. happy

| madyddd a răspuns:

Stii cum se spune...hotii iti cer banii sau viata, femeiile le vor pe amadoua.big grin

| mona a răspuns:

Sa fie iubite

| ViVi99 a răspuns:

Sa arate bine, sa le iubeasca, sa nu le insele, sa se imbrace bine, sa aiba o anumita reputatie, sa li se dea atentiehappy

| ronin33dan a răspuns:

Nu exist aun criteriu prestabilit...depinde de varsta, cu timpul apar alte prioritati si dispar unele.In principiu afectiune, tandrete si asa mai pe ''palmate'' siguranta zilei de maine(latura financiara cat mai ok).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea cur*ve şi proaste, muşchi şi pu lă mare.
Cele "normale" doar afecţiune.

| esco a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cum esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru esco):

Hehe, ai şi găsit ce să mă întrebi, te-a indispus întrebarea mea pe chat?
La vârsta mea nu am chef de băieţi, pe când unele îşi găsesc pe cineva de 3 ori mai mare, desigur, au tot ce vor în afară de minte şi p**ă. Acum nu vreau nici afecţiune, nici p**ă, doar studii pentru a-mi creea un viitor bun. Când va veni vremea aş alege un bărbat care să ma susţină în tot ceea ce fac, aş vrea pe cineva exact ca mine, simplu, fără pretenţii şi fără să-i pese de lucrurile mărunte. (precum cât de mare îi este scula şi cât de bun e la pat etc)
Acum poţi trage şi tu concluzia ce fel de persoană sunt eu.

| esco a răspuns (pentru anonim_4396):

1nu tin minte ce m-ai intrebat pe chat, deci nu m-a indispus.
2 cati ani ai de nu ai chef de baieti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru esco):

Am destui cât să realizez ceea ce fac.

| esco a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru tine happy

| CityOfSatan a răspuns:

Bani si ****!

| PamPamPaaaam a răspuns:

Vor iubire, si dacă e iubire restul vine de la sine love struck.

| Maui a răspuns:

Sa taca si sa arate frumos.

| iiBeiibiiy a răspuns:

Pooii. eu sunt ftaa. si cel mai mult de la un baiat vreau sa ma iubeasca..sa fie sincer cu mine, sa nu ma minta in nici un caz ca.i taai gatu, si sunt unele care vor ****. big grin

| nikoalexa a răspuns:

**** majoritatea unenle afectiune iubire tandrete etc depinde daca e curva sau nu

| OchiCaprui112 a răspuns:

Atentie, Iubire...

| partyyy a răspuns:

1.sincer
2.sa nu ma insele
3. vorbaret
4.as fi mincinoasa daca as zice ca aspectul nu conteaza, dar nu in sensul sa aiba numai muschi sa fie ok(eu am ceva pentru cei cu creasta dar nu numai)
5.sa pot sa vorbesc cu el orice si el nu zica ca n-are timp de mine si de problema mele
6.sa mai zica uneori gen o replica de agatatlaughing)
cam astea ar fi la mine:*:*(poate cer prea mult dar macar cateva din astea sa le aiba); x