| shocky2 a întrebat:

Ce vor femeile de la barbati?

Si la ce se uita prima data o femeie cand vede un barbat?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Intelegere/sustinere, pe langa... devotament/fidelitate, respect, iubire. happy
''Si la ce se uita prima data o femeie cand vede un barbat?'' - scuze., nu pot generaliza, si-ti zic doar la ceea ce ma uit eu - prima data - la un barbat happy, si anume : - la fata; asta e prima cu care iau contact, dupa..., ar fi multe de spus. happy (fiecare cum crede!)

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Marea majoritate a femeilor sunt in cautarea unui barbat care sa le aprecieze si care sa stie cum sa se comporte cu ele.
Nu stiu despre celelalte, insa eu personal ma uit prima data la fata.

| Arthur a răspuns:

1 - Să-i transforme în căţeluşi de apartament. 2 -În ultima vreme mai ales la portofel.

| Mao a răspuns:

Initial ma uit la aspect, si dupa imi dau timp sa il cunosc si daca nu-mi place caracterul atunci nu e potrivit. As vrea sa aiba simtul umorului, sa nu vorbeasca intruna, sa fie un bun ascultator, de incredere, sincer, sa nu fie posesiv si nici gelos, sa fie fidel evident, sa aiba un zambet dulce, ochii mari si frumosi, sa nu fie golan, sa aiba bune gusturi privind muzica. Nu imi pasa de cati bani are. :]

| ecristinamc a răspuns:

Eu intotdeauna ma uit la ochii lui:X. Ma uit de fapt la cum arat: ochii, buzele, felul cum zambeste, etc.
Daca unii au avut parte de deceptii in dragoste cu femei doar pe interes si aventuri de o noapte.ar trebui sa invete ca nu toate trrebuiesc puse in aceeasi oala.Pentru ca asa ar putea afirma si fetele altceva ce nu v-ar putea conveniwinking

| Broadband a răspuns:

La banilaughing
toate sunt dupa bani(pe primul loc)

| Florry19 a răspuns:

Eu ma uit la atitudine şi la zâmbet.

| Itstimetosayhello a răspuns:

Mi-e greu sa zic la ce m-as uita prima data, dar cred ca la fata.Ma rog,sunt multe criterii:culoarea ochilor,dantura, freza(culoarea parului conteaza mai putin, dar ochii conteaza destul de mult. Uite, mie imi plac baietii cu ochii mai deschisi la culoare, pentru ca in Romania se gasesc foarte rar! parul nu mai conteaza, doar sa nu se vopseasca! ...parul nu trebuie sa fie lung,gen de fata,dar nici prea scurt-aproape chelie),la nas, apoi la corp, sa fie inalt si chiar daca nu are patratele(desi mie imi plac cei cu patratele)-sa nu fie gras, nu imi plac baietii grasi deloc, chiar daca au trasaturi frumoase
apropos, un corp foarte bine lucrat ia fata unei fete imediat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data se uita la tot, atat fetele cat si baietii cand isi aleg partenera au un singur obiectiv [ nu ne dam seama de el dar asa e ] sa conceapa un copil cu respectiva persoana. Suntem atrasi de persoanele cu care credem ca am face niste copii frumosi happy.
Eu personal ma uit la ochi si la zambet dar si la whistling cur. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La masina si bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochi, buze, zambet si fundlaughing dar sa tinem cont si d faptul ca degeaba este el perfect d. p. d. v fizic daca in fond este un mitocan necioplitwinkingsi personal, daca mie imi place, nu-mi pasa c spun ceilalti