| fiz a întrebat:

Ce vor femeile de la barbati?

Răspuns Câştigător
| Dany_9065 a răspuns:

Depinde de fiecare.
In general vor sa fie sponsorizate,sa le dai atentie,sa le plimbi cu masina,sa le scoti in cluburi, restaurante, etc.
Uitasem ceva.si sa stai cu parintii, am observat ca e mai important sa ai o masina decat sa ai intimitate, adica sa tragi tare sa cumperi un apartamentwinking
Aaaa ...si sa stie sa gateasca barbatul laughing
Ar mai fii sa ai umor,sa fi optimist chiar daca nu ai ce manca happy
Cred ca pot scrie o biblie ce vor femeile.

Sper ca nu am suparat nici o fata big grin...dar in ziua de azi dragostea sta in putere, avere, faima...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, unele bani si instrument altele ceva serios.

| blaxy a răspuns:

Dragoste...sinceritate.stima.kaldura suflteaska.fidelitate tongue

| blaxy a răspuns:

Dany pe mine mai suparat.sad

| Forevăr a răspuns:

P**a laughing)
fiecare cu cerintele lui happy

| FucktheSystem a răspuns:

Fiecare om își dorește altceva. Nu poți generaliza.

| RedAppLe a răspuns:

Pai in primul rand vor sa stie ca sunt protejate...Sti? ca un melc intr-o cochiliewinkingIn al doilea rand vor sa il vada ca este romantic si foarte inventiv.In rest cred ca sa fie glumet, sociabil si cam atat...Cam asta e in general, acum depinde de fiecare femeiewinking

| Diana1d a răspuns:

Nu-i adevarat ce spuneti baieti.
Nu toate femeile sunt asa.de ce generalizati? Eu de exemplu mi-as dori un barbat muncitor,iubitor,dragastos, optimist, glumet.Mi-as dori sa ne facem impreuna o casa si toate cele necesare.

| Isabela_6206 a răspuns:

Sa se comporte ca un adevarat luptator(sa nu fie pisoi), glumet si dragut

| veronica a răspuns:

Dany pe mine nu m-ai suparat in mare parte ai dreptate, fetele din Romania in general asta vor dar mai e si in functie de varsta, pana la 18 ani in general asta vor,dar cand incep sa creasca incep sa-si dea seama ca nu numai banii sunt importanti,important e sa-ti gasesti parsoana potrivita tie,portofeul tau sa fie egal cu al lui si cel mai important e sa te intelegi bine cu o persoana,o pereche dupa un an in general incepe sa se imbine unul cu caracterul celuilalt si nevoile unui sunt nevoile celuilalt,incep sa semene si sa se inteleaga mai bine,se iubesc si se indragostesc unul de altul zi de zi fara sa-si dea seama si asa nu te poti desparti de acea persoana asa usor, eu as zice imposibil(dar numic nu e imposibil), eu em o relatie cu sotul meu bazata 100%100 pe dragoste, muncim impreuna pentru o viata frumoasa.dar nu pot sa zic ca la 18 ani si eu caum baetii cu masina si mai multi banii, as fi o mincinoasa, dar omul creste si se maturizeaza.

| Mihai_8442 a răspuns:

1.BMW in parcare
2. Abdomen lucrat
3.Instrumet lung