| iBbn a întrebat:

Ce vrea o femeie de la un barbat, in ziua de azi?

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Totul.

| madyddd a răspuns:

O femeie vrea de la un barbat ceea ce nu poate avea singura. Iar asta cuprinde atat latura materiala, cat si restul lucrurilor care nu pot fi cumparate cu plastic.

| DNSK a răspuns:

Sa fie special

| darrio2007 a răspuns:

Bani,vila si masina.

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca stim ce vrem indiferent ce suntem barbat sau femeie, suntem nehotarati in alegeri si cand intarnim pe cineva si iubim, iubim ca asa e si asta e
stiintific conteaza inaltimea mult
aspectul fizic
statutul social
comportamentul
in general le place de masculi alfa, in fiecare grup, nu vezi ca in orice flm se vede ca sunt elevi alfa care sunt staruri iar restul inferiori, in viata ori esti calcat in picioare ori calci tu pe alti

| neutrino a răspuns:

Prosperitate si daca se poate si stabilitate.

| Alcyon a răspuns:

Bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ifL7gzDZTLA Majoritatea asta.:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să aibă muşchi de dat la sapă, o freză de cocalar scurtă cu ţepi undeva pe la ureci. Să scuipe din 2 în 2 minute când formulează o propoziţie şi aia greşită.
Şi să aibă bani, câştigaţi la barbut mai ales.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii,ca-s multe tarfe.
Sa fie frumos si prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani si s-o pupe in cur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portofelul.

| Fernando9Torres a răspuns:

Sa intre pan` la buric...

| NameHarris a răspuns:

Bani masina si sa fac treab bine in patlaughing)

| Cupcake a răspuns:

Totul.

| 1Voineoska1 a răspuns:

Sunt doua tipuri de femei(al doilea mai rar) deci doua lucruri diferite. Primul tip sunt femeile care tin la valoarea materialista(bani,masini, case), care isi doresc un partener sexual pe masura si care sa aiba un aspect fizic placut(ca de, femeile se uita in primul rand la aspect! Ma refeream la muschi nu la chip!winking. ). Al doilea tip(cel rar) sunt femeile "normale" care cauta la un baiat/barbat o persoana care sa le fie alaturi la bine si la rau, sa le fie o persoana de sprijin..etc,etc aspecte din astea nematerialiste. Din pacate, cum am specificat de mai multe ori, al doilea tip se gaseste mai greu.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Vrea sa ai bani, masina, iar bani si cam atat big grin

| JAIL a răspuns:

Penis