| crystalclear a întrebat:

Ce vrea o femeie de la un barbat?
Nu inteleg deloc. Am 24 de ani si inca nu inteleg asta. Am avut 2 relatii toata viata mea.
Am dat totul doar sa fie bine.
Dar tot am fost inselat.
Adica na, pe plan sentimental paream ca stam ok.
Cand vine vorba de sex la fel era ok.
Asa de repede se plictisesc femeile in general de un om?

Răspuns Apreciat de Editori
| Catalina990099 a răspuns:

Încă nu ai gasit persoana potrivita. Fiecare femeie are gusturi și așteptări diferite de la un bărbat.
Sunt femei care își doresc dragoste, siguranta, respect, incredere etc
Altele simple aventuri, lucruri materiale, femei care își doresc o familie etc.
Nu te grăbi gen prima venită prima luată.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa dai tot, niciodata. Trebuie mereu sa-i dai celui de langa tine sentimentul ca nu te are la picioare si ca trebuie sa lupte pentru tine chiar daca aveti ani de relatie. Trebue sa te pui pe tine pe primul loc mereu, si sa-i arati ca viata ta nu depinde de persoana aia. E printre cele mai mari greseli si turn-offs pentru partener, cand ii arati ca toata viata ta se invarte in jurul lui/ei si ca fara ei viata ta e inexistenta

| RAY a răspuns:

Nici ele nu stiu

| RAY a răspuns:

Cum 49 minute | AnaMaria50 a răspuns:
Ce vrea o femeie de la un barbat?
Dragoste, stabilitate, familie, copii, bani, casa, sex samd.

atat de multe lucruri pentru a avea acces la vaginul ei

| Violleta2022 a răspuns:

Ce vrea o femeie de la un barbat?
Dragoste, stabilitate, familie, copii, bani, casa, sex samd.
Daca ai fost inselat deja, inseamna ca femeia aia ori nu s-a simtit iubita langa tine, ori nu ai avut cu ce sa o satisfaci.
Sexul ok nu este intotdeauna ok, mai ales daca organul este micut si fata/femeia nu este satisfacuta, sau tie nu-ti pasa de satisfactia ei ori habar nu ai ca ea nu simte nimic si nu ai satisfacut-o.
Se pare ca 70% din femei nu au experimentat niciodata un orgasm vaginal, pentru ca barbatul ori nu are cu ce sa o satisfaca (avand un organ prea mic, prea subtire, ori este incapabil sa sustina un act sexual indelungat, incat sa duca femeia la orgasm), ori este reticent la folosirea altor obiecte pentru a satisface femeia.
In multe cazuri, relatiile se rup inainte de a se incheia cu casatoria, tocmai din lipsa satisfactiei.

| SilentRain a răspuns:

Dracu stie 'fiecare om e diferit, vrea altceva
Cred ca lipsa de experienta la capitolul relati isi spune cuvantul

| Plato a răspuns (pentru SilentRain):

Eu ma indoiesc ca e din cauza lipsei de experienta. Nu e imposibil ca prima sau a doua relatie sa fie cea potrivita.

| sofisis a răspuns:

Daca nu ai da de astea temporare, cum ai ajunge la cea permanenta?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai avut si tu 2 relatii si gata, asa de repede se plictisesc femeile in general laughing))))

| Plato a răspuns:

Eu cred ca nu cauti unde trebuie. In cluburi nu gasesti nici intelectuale nici femei de casa, ci gasesti usuratice. Stii cum se zice: "din cocos nu faci gaina, nici din cu*va gospodina". Deci, o relatie serioasa se cauta intr-un loc serios, degeaba cauti delfini in desert, prin nisip.
O femeie demna e atrasa de caracter, educatie, inteligenta, o usuratica e atrasa de aspect, bani, masini etc. Cred c-ai inteles ce vreau sa zic.

| alina2k18 a răspuns (pentru Plato):

Ohhh, leiidinbanie sau mi se parewinking?

| Endoryus a răspuns:

Nici ele nu stiu. NU iti bate capul sa cauti un raspuns la o intrebare care nu trebuie niciodata pusa. Am avut un prieten bun care a facut multe pentru ea, panarama tot l-a inselat. Existe fete bune si din pacate si panarame. Tu din pacate ai nimerit categoria a 2. Cauta fete din prima categoria. Noroc.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Dar te saturi sa tot dai de tarfe stiii

| Alexuţ02 a răspuns:

Să ai o relaţie cum doreşti tu trebuie ca ambele persoane să iubească.

Până acum se pare că doar tu ai dat totul pentru relaţie.

Când nu e "chimie", nu e frate, nu ai ce să faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu stie. Dar sigur nu vor unu care dã tot sa fie bine, ar fi trebuit sa te prinzi pânã acum.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ciordi, aia e replica mea laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Da ma lipsa de experienta m-a facut sa ciordesc replici, te poti duce cu dracu tau cu tot.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am zis nimic de tine, lol
Mai vezi o data ce am scrii acolo mai sus, vezi ca apare si cuvintele *cred ca * e doar o parere

| 94Lucifer94 a răspuns:

Pana găsesc ceva mai bunwinking

| Uvox a răspuns:

Ai avut ghinion sau esti incredibil de plicticos. As alege prima variantă.