| Șeerbi a întrebat:

Ce vreti sa faceti de ziua Indragostitilor si de Dragobete?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai ma gandesc ca vor fi mai putine zile pana cand voi ajunge sa fiu sofer pe tir.

| AlinaaAli a răspuns:

O sa imi petrec toata ziua cu puiu meu :X:X

| Sunshine18 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ala din poza?puppy dog eyes

| AlinaaAli a răspuns (pentru Sunshine18):

Nu nu tongue
pe ala mi l-au jumulit nemernicii si l-au papat crying
am alt puisorbatting eyelashes nu e de gaina, e de femeiehee hee

| Sunshine18 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Doamne dar cat de scump elove struck(adica erastraight face)

| unknow a răspuns:

O sa ma sarut 24 de oreee! big grin

| Mademoiselle a răspuns:

M.am gandit sa plec la munte cu iubitul meu, dar ne.am despartit sad... Vroiam sa ii fac o surpriza, deoarece pana acum nu am intretinut nici un fel de act sexual ( sunt virgina ), deci intelegi ce surpriza vroiam sa ii fac... sad

| Mademoiselle a răspuns:

Dar tu? La ce te-ai gandit? smug

| oanard174 a răspuns:

Sa fiu fericita alaturi de cine imi doresc.

| Denysa2012 a răspuns:

Stau singuracrying

| TheBloodyRoses a răspuns:

Voi lenevi ca pana acum. Voi astepta ca aia de la scoala sa nu se mai mozoleasca in fata mea, voi manca popcorn la un film si apoi...voi adormi si voi visa unicorni. Abia astept:X

| Sunshine18 a răspuns:

Pai...tinand cont ca-s solo, cred ca o sa ma rog sa treaca cat mai repede ziua pentru ca am si ore groaznice in ziua aia (ca pica martistraight face)

| MAMYNYTO a răspuns:

O cina romantica cu lumanari si muzica buna. Sa ma tina in brate toata noaptea si sa ma sarute astfel incat sa-mi ajunga pana la anul de dragobete sau ziua indragostitilor.

| Diid_Lemonish_1997 a răspuns:

Stau pe 9gag. happy