| Kiddy1998 a întrebat:

Ce ziceti baieti/fete daca asi da add unor fete care sunt din judetul unde locuiesc s-ar putea sa imi fac o prietena? nu sunt genul de baiat disperat doar vreau sa cunosc cateva fete ce ziceti? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Vant din pupa capitaneeee, succes! daca dai peste vreo fitoasa apeleaza la serviciile mele laughing am eu ac de cojocul ei

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai s-o luam altfel, daca nu dai nici un add, ai zero sanse. Asa ca vezi si tu ce fete gasesti, de care ti-ar placea si poate obtii o intalnire. Incercarea moarte n-are.

| Kiddy1998 explică:

Si cum ar trebui sa vorbesc cu ele? Eu Buna ce faci? Ea Bine. Poate ma intreaba cine sunt cei zic un baiat... Ce subiecte sa vorbesc cu ea? CE muzi i place? La ce sc e? sau ce fel de subiecte? Mai dati-mi cateva ex happy

| Indefinit a răspuns:

Daca pui intrebarea asta aici sigur nu esti disperat.