| Love_1201 a întrebat:

CEAO.Imi place de un baiat. PE Cere in cunosteam de mai de mult.In vara l`am cunoscut mai bine, mi se parea dragut. In toamna am inceput sa vorbim, nu vorbeam prea multe (de exemplu chesti de dragoste )vorbeam asa"ce am facut?"si tot asa.Intr-o zi m-a intrebat daca nu am iesit la club, i-am spus ca nu am avut cu cine, apoi el mi-a spus ca ii pare rau ca nu m-a sunat sa merg cu ei, impreuna cu prietenii lui. tot timpul cand vorbim seara imi trimite mesaje cum ar fi:" noapte buna, vise placute si ai grija de tine. pup", a venit la mine la colindat am vorbit, totul a fost ok.se uita la mine imi zambea, iar cand a plecat m-a sarutat pe o parte a obrazului apoi pe jumatate din buze.toti prieteni lui au plecat, iar el a ramas ultimul si mi-a facut salut cu mainile... apoi ne-am intalnit la un club a venit m-a sarutat, m-a intrebat ce fac, si eu am ramas cu gasca mea, iar el cu a lui.mai tarziu ne-am intalnit am dansat putin, tot se uita la mine si imi zambea, mi-a spus ca nu se simte prea bine, apoi a avut loc o bataie, si ne-am despartit!

Tin la la un baiat, chiar il plac foarte mult... mi-a dat multe semne ca ma place, el ii putin mai timid!

Cand suntem undeva si ne intalnim incearca sa se aproprie de mine si imi vorbeste, dar nu foarte mult ca e timid!

Mai vorbim la telefon, seara imi trm sms`uri de noapte buna.Laas lucrurile sa decurga de la sine, dar uneori simt ca numai pot...Il plac mult, dar as vrea sa -l am aproape sa fie al meu, desi nu vreau sa ma implic prea mult, sa nu zica ca"ma dau eu la el". Pt mine e c-am ciudat sa se dea o fata la un baiat.Nu stiu ce sa ma fac, astept sfaturile voastre.Multumesc!

Intr-o seara am vorbit cu el, si i-am spus sub forma de gluma ca ma gandeam la el. apoi el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Eu nu stiam ce sa-i raspund ...si am spus ca nu stiu, si daca as vrea ce ar fi? si el a spus ca nimic. chiar din contra. Apoi imi spune ca ii mai naspa faza ca el s-a despartit de prietena de vreo saptamana, eu nici maca nu stiam ca are, i-am spus ca o sa treaca si se vor impaca, iar el a spus ca nu. nu se mai impaca apoi am mai vorbit si am decis amn2 sa vb despre acest subiect cand ne intalnim.

De revelion ma invitat un prieten de al lui sa merg ...si n-am vrut, in jur de ora 20:00 a venit impreuna cu prietenul lui dupa mine.Pana la urma am mers am ajuns acolo totul era ok, eram mai multi eu si prietena mea cea mai buna, un prieten cu care ma inteleg foarte bine si dupa un timp vine si se aseaza langa mine, fara sa spuna ceva, noi am inceput sa vorbim despre un subiect in care era implicat si el si eu m-am uitat la el zambind, apoi m-am intors cu fata la cei cu care vorbeam, si el intreaba?"ca despre ce vb". la care baiatu care era acol. ii sp ca mie imi place de el.nu styam ce sa fac, ce sa mai zic, imi vinea sa rad, sa plang era un sentiment straniu. dar el a spus "DA" ca si cum el stya...at m-am simtit ciudat pentru ca era logic ca i-a spus acelui baiat ca noi am vorbit. In noaptea aceea am incercat sa-l ignor total, daca el le-a spus prietenilor ce le-a spus vroiam sa-i arat contrariul. Din cate am observat el incerca sa se apropie de mine, dar nu spunea nimic, eu cum era "nervoasa"il cam ignoram si nu vroiam sa ma bag eu in vorba. Dupa cateva ore am plecat acasa, i-am sarutat pe toti pe obraz inclusiv pe el si am plecat. A 2-a seara urma sa merg iar, dar nu am vrut m-a sunat prietenul lui a venit dupa mine, dar fara speranta, apoi m-a sunat el sa ma duc, ca imi simt lipsa dar n-am vrut. In final am mers doar sa-i salut. m-am asezat 2 minute apoi cand el era cu spatele am plecat.

Nu stiu ce sa mai cred. care e parerea voastra? numai am nici o speranta, nu stiu ce sa fac! Subliniez ca eu nu o sa-l mai caut. si cel care m-a sunat a fost el si vorbea frumos si totul a fost ok la telefon.Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

E foarte complicata povestea ta. Cred ca e cel mai bine sa nu il mai cauti. Lasa lucrurile sa decurga de la sine si dupa un timp iti vei da seama singura ce ai de facut. Bafta!

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca il placi dc il ignori?
daca il placi de ce nu vb cu el si spune-i ce simti?
straight face
off...straight faceoh go on

| cryssa a răspuns:

Awww doamne ce intrebare lunga si dificila(:|
de cati baieti iti place femeie?!?!

| DorelSudoru a răspuns:

Bitch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thomnee... fata ce intrebaree... eu una nu inteleg nimic thinking Fii mai atenta cand scrii. incerca sa ne explici din nou si poate, poate reusim sa te ajutam tongue

| Love_1201 explică:

E un singur baiathappy!