| 1290 a întrebat:

Ceau, sunt baiat am 15 ani si am aprox 1.75 si vreo 65, 64kg. Eu alerg cam din 7 zile vreo 4 zile pe sapt alerg si fac flotari si abdomene acasa.Dar vreau sa ma apuc de sala si as vrea sa cresc in inaltime pentru ca am auzit ca daca ma apuc de sala nu mai cresc in inaltime.Si va rog sa imi dati niste sfaturi cum sa cresc in inaltime si sa imi spune-ti daca ii adevarat ca nu mai cresc daca ma apuc de sala happy Fundaa happy scuze categoria

1 răspuns:
| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Eu n-am auzit de asa ceva. Ce treaba sa aiba sala cu cresterea in inaltime? n-are nici o treaba. :*