| EduardPaul94 a întrebat:

Ceau TPU Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile timp in care sora ei mi-a zis ca cica eu sunt mai special pentru fata respectiva., dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine iar cand eu obs asta.intoarce capul ce cerdeti?

3 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Amice,asculta.Sa stii ca nu toate fetele astea sunt sincere cu noi.Ele fac asa ca noi sa ne simtim groaznic.Dar stii de ce? Pentru ca lor nu le place de noi,depinde cum ne comportam cu ele,daca ne comportam frumos ele se suie in cap si ii place de tine,dar apoi vrea mai mult,se comporta cu noi ca si cind am fi niste droguri pentru ele, dar la intrebarea ta as putea sa iti zic ca ea te place, doar ca tu trebuie sa ii arati asta ca tu o iubesti cu adevaratwinking SUCCES!

| sandra2012 a răspuns:

Nu cred ca ii place de tine sincer. Asta e parerea mea. Poate se uita la tine ca sa te analizeze mai bine, eu stiu? Dar daca ii placea de tine accepta sa fiti impreuna sau nu iti zicea acel "si ce" cand i-ai zis ca iti place de ea. Cauta alte fete e mai bine. Succes

| T3h00Izzy a răspuns:

Poate te are pe constiinta... daca ti-a spus in fata ca nu ii pasa atunci cred ca ii pare rau ca a fost asa dura cu tine...