| Mkeynes a întrebat:

Ceea ce nu inteleg de exemplu o fata cand este excitata vaginul ei este umed si da un lichid.
Dar in cateva secunde poate fi din nou vaginul uscat unde se duce lichidul ala?
Ca ‘chilotii tot nu se uda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia lubrifianta de regula persista sa ramana in vagin fiindca de obicei nu este atat de abundenta incat sa se scurga din vagin. Iar daca totusi se intampla ca secretia sa se scurga din vagin, de obicei ramane si umezeste zona vulvara si pe cea labiala interna, ori chiar si exteriorul labiilor mari, mai ales in cazul in care lichidul lubrifiant este produs in exces. Sanatate!

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stresul poate inhiba secretia. Daca de exemplu o atingi brutal, sau vrei sa ii bagi degetul si ea nu e pregatita de asta, sau e prima oara, sau tie iti miroase gura, gata.
De aceea trenuie sa fi igienic si impecabil, manichiura, maniere, miros. Unghii scurte si curate si impecabil pilite, sa nu o zgarii. Si nici ciorapii/incaltarile sa nu iti miorasa, iar daca te dai cu ceva, nu pui o tona, ci putin, discret.

| Mkeynes explică (pentru PsihoSex):

Nu am zis asta laughing din contra e foarte mult lichid
Dar cand lichidul dispare se duce inapoi inauntru sau unde

| Plato a răspuns (pentru PsihoSex):

Vai, dar cate detalii.

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Oare vreo fata e e vreodata multumita indeajuns laughing?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mkeynes):

Secretia lubrifianta de regula persista sa ramana in vagin fiindca de obicei nu este atat de abundenta incat sa se scurga din vagin. Iar daca totusi se intampla ca secretia sa se scurga din vagin, de obicei ramane si umezeste zona vulvara si pe cea labiala interna, ori chiar si exteriorul labiilor mari, mai ales in cazul in care lichidul lubrifiant este produs in exces. Sanatate!

| Badboi a răspuns:

Pur și simplu se evapora, sa zicem.
Avand în vedere zona aia că este foarte calda, se poate duce și pe chiloți acestia acționând că un prosop sau poate o fi absorbit de"piele" laughing

| Mkeynes explică (pentru Badboi):

Oare vreo fata e multumita indeajuns vreodata?laughing