| rembo90 a întrebat:

Cei care au facut sex oral la fete,este placut, ce gust are?

8 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

Nici un gust, daca se spala si e sanatoasa!

| Emilian65 a răspuns:

Nu am facut sex oral la fete, nu stiu cum este si ce gust are.

| minrest a răspuns:

Dupa gust umbli tu? Iti recomand o cofetarie cu laborator propriu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Are gust de zacusca laughing. Daca stai si intrebi din fata calculatorului nu aflii. Daca fata nu are vreo problema medicala nu ai de ce sa iti faci griji.Baga nasul si discutam dupawinking

| e1xtz a răspuns:

...De savarina, dar mai depinde si de fata.

| DroGhys a răspuns:

Depinde de la o fata la alta. Toate fetele sunt diferite. Daca are o igiena buna ar trebui sa aiba mirosul ei natural. De multe ori placut de alte ori neplacut. Repet, depinde. Incearca, nu ai nimic de pierdut.

| fqwaf a răspuns:

Eu am vrut sa incerc si ii mirosea urat zona si m-am lasat sa ii fac.

| DroGhys a răspuns (pentru fqwaf):

Daca ai incercat dupa contactul sexual se poate. Daca nu, ii poti spune subtil sa faceti un dus impreuna sau direct sa se spele laughing