| Moniii_9135 a întrebat:

Cei care au Samsung Galaxy S GT i9000. Ce android aveti pe el? Si as vrea sa stiu ce aplicatii interesante folositi. [ Scuzati categoria dar... aici se frecventeaza ]; d/ Funditsaaaaaaaa

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CosmiNeeel a răspuns:

Sistem android 2.2.1 happy, pentru jocuri/aplicatii intra in market/free si downloadeaza pana te plictisestitongue
Succes

| 3p1c a răspuns:

Eu am... am Ice cream sandwich si aplicatii din marketwinking
rooteaza telefonul si ia-ti din market setcpuwinking

alte siteuri cu aplicatii : Applanet si blapkmarket.com => free apkwinking

winking fundita