| meinteil a întrebat:

Cei care sunteti singuri, ce faceti de sarbatori?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dar ce treaba are cu sarbatorile asta? Stau cu familia iar de revelion cu prietenii.

| Pool77 a răspuns:

Cand am fost singur ma luam cu un prieten sau doi, urcam la cineva, futeam o betie amara si dupa somn.
Nu prea ai ce sa faci.

| munteanuionvictor a răspuns:

Mă întâlnesc cu prietenii, mă uit la televizor, merg la biserică.

| JustStitch a răspuns:

Nu am nicio idee

| venividivici2017 a răspuns:

O intrebare cam grea...eu inca ma gandesc la asa ceva si nu am nici o idee.Probabil niste filme, un joc, ceva muzica.Acum daca as fi fost in tara, as fi iesit cu un prieten prin anumite pub-uri in seara de Craciun!

| blanabombă a răspuns:

Laba, fac ****