| anonim_4396 a întrebat:

Cei carora le place sexul, cam cat de departe sunteti in stare sa ajungeti pentru placerea asta? Ati face asa cu oricine pe oriunde, v-ati baga intre altii pentru a il avea?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa selectez, nu ma bag peste altii

| RAY a răspuns:

Aia sunt obsedati, dependenti ca unu de heroina

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... cei care se baga intre altii, nu cred ca pentru sex o fac.

| Sofer a răspuns:

Eu as face.

| Crackman a răspuns:

Sa te bagi în treaba altora nu...
Sa faci cu cât mai multe atata timp cât nu afectează unul altuia treaba asta, da

| MPersephone a răspuns:

Daca iti place mancarea, faci orice pentru a manca, te bagi peste altii? Ai manca de oriunde, de la fiecare colt pe strada?

| DenqOO a răspuns:

Mie imi place, dar as avea niste limite.
Da, nu as intretine relatii cu oricine. Adica as incerca cu cineva cu care ma simt bine si da sa nu fie cuplat sau sa fie sub 18 ani

| Stochel a răspuns:

Da desigur ca as face orice si m-as baga între alti

| anaXana a răspuns:

De bagat peste altii nu stiu ce sa zic, dar de facut am facut in multe locuri happy in padure, in masina, in tren etc. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anaXana):

Iar ti-ai facut cont sa iti bati joc de mine.