| anonim_4396 a întrebat:

Cele mai bune prezervative de la Durex cu care te poti masturba? Nu radeti, vreau sa incerc si lucruri noi laughing. Ce model s ar potrivi mai bine pentru ceea ce vreau eu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru masturbare nu-i nevoie de prezervativ, doar de un penis in erectie si de o mana libera.

| corbulalbrosu a răspuns:

Oricare dintre cele circa 12 modele de prezervative fabricate de firma Durex se preteaza pe deplin "activitatii" propuse si/sau dorite de a fi experimentate. laughing

| 70gabriela70 a răspuns:

Feel intimate, pentru ca sunt mai subtiri si au lubrifiere suplimentară

| AdmC a răspuns:

Ti-as recomanda sa renunti la prezervative pentru aceasta treaba si sa incerci un lubrifiant. Durex Play ceva. E mai scump dar e mai ok decat sa folosesti 1 prez pentru 1 treaba cand poti folosi un lubrifiant pana se termina tubul.