| RAY a întrebat:

Celibatarii sunt pe aici? ce va motiveaza sa fiti in continuare singuri/e? aveti vreo speranta ca veti intemeia o familie vreodata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Să zicem că am vagi speranțe, dar acum nu știu ce vreau sigur. Am văzut citit zilele astea câteva chestii, plus am văzut câteva vlog-uri și mi-am zis să nu mă grăbesc să-mi fac o relație, o să vină momentul etc.

| RAY explică (pentru SG1995):

Ma bucur ca cercetezi, cauti, e un lucru foarte bun

| PersonajFictiv a răspuns:

Am avut, nu mai am si nu mai vreau pe un termen mai lung.
Vreau intra-adevar o familie,stiu ca sunt fete demne de asta,dar putine,din fericire,eu am intalnit una,dar s-a terminat din cauza ca am gasit-o intr-un moment nepotrivit,dar cel putin,stiu ca exista fete ca ea.

Chestia e ca, o sa atragi o femeie si ea o sa fie atrasa de tine cu adevarat cand sunteti pe aceeasi lungime de unda.
Daca tu esti gen "toate-s zdrente" si ea o sa sa fie " toti sunt porci".
Daca cunosti oamenii si iti dai seama cum sunt in general(daca ai intuitia dezvoltata ),iti dai seama in timp,daca poti avea o familie cu acea fata/femeie, dupa caracterul pe care il are.

Femeile puternice,de obicei,au un caracter frumos si urmeaza unele principii,acele femei,care atunci cand au o problema in relatie,o discuta cu tine,apoi,daca se rezolva raman,daca nu,pleaca,cele care cand au o problema in relatie,fug la altul sau se gandesc la inselat,sunt femei slabe, cu un caracter infect, cu alea eu nu as incepe nimic, ca la greu fug ar fi cu mine doar la bine laughing
E un raspuns subiectiv, doar parerea mea, fiecare probabil are una diferita.

| Elide a răspuns:

Eu sunt singura de multi ani și am invatat o chestie..sa nu te complici frate cu relatii care nu au nici un viitor, îmi dau seama de persoana când începe să vorbească și vad caracterul și ce are in minte, sincer nu am găsit pe nici unul pe aceeași lungime de unda cu mine in momentul in care o sa mă uit în ochii lui o sa-mi dau seama daca mă voi vedea peste 10 ani tot cu el happywinking

| RAY explică (pentru Elide):

Eu ce caracter am?

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Pot spune ce temperament ai:Flegmaticul se caracterizează prin predominarea inhibiţiei, el fiind echilibrat, calm, liniştit, calculat, stabil în acţiuni, ordonat, răbdător, meticulos, perseverent, însă lipsit de iniţiativă şi entuziasm.-te incadrezi?

| RAY explică (pentru Elide):

Cam da

| NoctisFive a răspuns:

Frate, nu exista dragoste. De ce m-as implica in relatii care nu au niciun scop. Doar timp irosit, care putea fi folosit pentru lucruri mai bune, mai productive.