| pilot a întrebat:

Ceva exercitii naturale de marire a penisului daca stiti pe care le poti face si acasa...

4 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Incearca niste exercitii de utilizare a penisului cu o fata, doua, trei, cat mai multe. Poti sa il ai de 30 de centimetri si sa nu provoci nici o placere vreunei fete si poti sa il ai mic si vioi si priceput. Tu alegi. Nu conteaza dimensiunea, ci ce stii sa faci cu el. Iar daca tii obligatoriu la dimensiuni, cauta pe google "exercitii kegel" happy

| Allexis a răspuns:

Nu stiu daca intrebarea e pentru mine sau pentru "pilot", Summer. Daca e pentru mine: prefer fetele cu sanii mici. Arata mai frumos, nu se lasa pana la buric peste ceva vreme, se pastreaza fermi mai mult timp. Sanii mari chiar imi displac, daca vroiam pepeni, cumparam, nu trebuia si sa ii mangai, etc. happy Deci, sunt pro sani mici si da, chiar ma feresc de fetele cu sani mari.

| Summer a răspuns:

Am si eu o intrebare doua pentru tine.: Tie fetele cu sani mici iti displac? sau Daca te`ai indragosti de o fata ar conta mult pentru tine marimea sanilor?

| Adrian1997 a răspuns:

De ce sa ti maresti penisul? Ce are asa cum e? De multe ori se intampla sa nu poti face dragoste cu cineva deoarece ai penisul prea marehappy