| anonim_4396 a întrebat:

Chiar este adevarat ca femeilor le place sa le vorbesti porcos in pat sau ca le place sa le legi?
Mi se pare foarte denaturat...

Un fluencer spunea pe Youtube lucrurile astea.

18 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu cred că femeilor le place asta. Asta pentru că nu sunt toate la fel, prin urmare nu isi doresc aceleași lucruri.
Probabil unele femei preferă sexul dur, vorbele vulgare, le incită, în timp ce altele pot să prefere o experienta sexuala mai romantică.

| Adry05 a răspuns:

Fiecare are stilu ei, nu e ceva general valabil. aia vorbești tu cu partenera ta, ce și cum îi place și ce vrea să experimenteze, nu mai asculta generalizările unor nimicuri.

| RAY a răspuns:

Noi ne arătăm doar o parte din noi când suntem în public., dar gândurile noastre zbor ca porumbei pe cerul însorit, moralitatea, educația, toate astea sunt aiureli inventate de om, de ce sa nu violez o fata frumoasa? Ca asa îmi impune societatea, și apoi ne miram ca prosti xe ce se întâmplă asta, asta suntem noi cu adevărat mann

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar nu mereu, eu sunt in 2 extreme laughing
Apropo, mai nou am aflat ca si femeile prefera sa faca ceva de genul, vorbesc cu o tipa de 35 de ani si mi-a zis ca vrea sa ma abuzeze laughing))) ma rog tipa are o fantezie sa incerce ceva nou, habar n-am ce i trece prin cap.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrea sa se simte ca o adolescenta, când îmbătrânești vrei sa întinerește, ele retrăiesc adolescenta, tu crezi ca lor le place sa fie doar robot de bucătărie și mașina de făcut copii și veșnică monotonie? Vor și ele sa se simte cucerite mereu, sa trăiască noi emoti, lăsate pe mana ei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El spunea despre femeile lui, duse cu pluta.

| Holiday a răspuns:

Nu e o regula generala, dar multe femei au tot felul de placeri legate de sex, pe care, din pacate, de multe ori nu si le exprima tocmai de teama sa nu se trezeasca din partea partenerului cu remarci de genul celor facute de tine.

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Nu am neeparat o problema dar sa tina cont si de gusturile noastre, eu am unele fantezii care nu pot sa le zic femeilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, omul se crede si psiholog, ca ne invata cum sa ne comprtam cu ele, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarat? E jigniror pana si sa intrebi asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevărat dar nu prea, nu le place sa fie legate. Ce știu femeile să facă e numai sa-si servească partenerul.(să-i îndeplinească fanteziile lui). Eu nu le judec pe ele, ii judec pe aia și mi se par scarbosi, pentru ele e cam trist.
Pentru femei placerea in pat nu contează, daca ție nu îți place să legi o femeie nu o sa dai de unele și nu o sa te lase pe tine sa o legi.

Uite aici una care e 100% sincera.
https://youtu.be/Cz2l5NLxvn8

| Eikon a răspuns:

Mie mi se pare ciudat, denaturat, sau "nenatural" faptul ca unele fete/femei de aici pun intrebari, si ofera opinii, afirmatii destul de "indecente" (mai ales din partea unei fete/femei, indiferent de varsta pe care aceasta pretinde ca o are) in urma carora chiar ma intreb daca chiar sunt persoane de sex feminin, sau niste indivizi, care pretind ca sunt femei, cu scopul de a se amuza.

| Holiday a răspuns (pentru Eikon):

Sexul se desfasoara intre doi sau mai multi parteneri. De cele mai multe ori, macar unul dintre ei este femeie, deci aproape orice ti se pare tie "indecent" implica si femei. In consecinta nu vad mirarea ta privind ceea ce intreaba sau afirma fetele/femeile.

| Eikon a răspuns (pentru Holiday):

"intre doi sau 'mai multi' parteneri" - te uiti la multe "filme", de curiozitate intreb? Intre doi...ok, dar sa o faci cu mai multi, nu prea. Adevarul este ca sunt multe conturi false pe site-ul asta, create de tipi, care se dau drept o persoana fictiva.

| Holiday a răspuns (pentru Eikon):

"dar sa o faci cu mai multi, nu prea."

Deci vrei sa spui ca ai refuza o partida cu 2 femei, bisexuale eventual?! Sau insinuezi ca doar in filme se practica asta? LOL.

| Eikon a răspuns (pentru Holiday):

N-am spus ce vreau si ce nu vreau, si nici n-am vrut sa insinuez ceva. Oricine poate sa faca ceea ce doreste in viata lui, cat timp este legal, nu-si pune viata in pericol, si nu o pune pe a altor oameni.

| Holiday a răspuns (pentru Eikon):

"...cat timp este legal, nu-si pune viata in pericol, si nu o pune pe a altor oameni."

Cam multe conditii...laughing

| IasminaIasmi2002 a răspuns:

Mie personal imi place sexul mai dur. Nu sunt tipul de fata care sa fie atrasa de "vanilla sex". Fiecare are propriile placeri/fetish-uri etc