| anonim_4396 a întrebat:

Chiar trebuie purtat prezervativ cand faci sex noaptea? Ca pana la urma sperma doarme si ea la ora aia.

8 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Suferi de bipolaritate?
Am vazut ca ai anumite intrebari si raspunsuri serioase si alte intrebari si raspunsuri lipsite de orice fel de inteligenta, doar pe caterinca si umor de prost gust.
Faptul ca te prefaci "prost" doar sa incerci sa faci "comedie", e absolut ridicol.
Nu stiu cati ani ai si alte detalii despre tine. Dar iti recomand sa incetezi cu aceste intrebari si raspunsuri ironice si sa folosesti ceea ce ai sub cutia aia craniana.
Nu ti-o zic cu rautate, ti-o zic cu sinceritate.Nu am nimic cu tine. Dar chiar nu esti amuzant si dai senzatia ca ai un IQ mic.
Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Penisul si sperma sunt trezi.

| LPCTSTR a răspuns:

Daa...
Că nu degeaba alege lumea să folosească "HANDLE hConsole = GetStdHandle(STD_OUTPUT_HANDLE); SetConsoleTextAttribute(hConsole, k);" în loc de "system("color k");".

| Alicezzz a răspuns:

Nu ca ti'l pui pe cap laughing

| deadhoe a răspuns:

Gluma de pe Instagram

| Adry05 a răspuns (pentru deadhoe):

Ce-ai ma? Gluma asta e dinainte sa fie inventat Instagram

| deadhoe a răspuns (pentru Adry05):

Ma gandesc. Ma refeream ca eu am vazut-o pe Instagram.

| SantalPorcocale a răspuns:

Nu ba, numa ziua.
Noaptea nu se poarta ca devii vampir.
Ti-am zis bai, nu fa copii.