| anonim_4396 a întrebat:

Ciao dragilor :* as avea si eu o intrebare love struck am avut un prieten 1 an si 8 luni dar parintii nu erau de acord cu el deoarece era mai derbedeu el :p dar il iubeam foarte mult pot spune ca inca il iubesc, in vara anului acesta am fost anuntata ca voi pleca in deplasare cu muzica(eu cant) si acolo in deplasare am cunoscut un baiat(eu inca fiind cu prietenul meu) si nu stiam ce sa fac sa nu ma mai tot streseze prietenul meu ca vedeau si fetele si baietii cat de disperat era infine. Ii spun sa ma lase in pace se supara si imi inchide telefonul l-am sunat si mi-a vorbit asa in scarba tralla laughing in a 3 zii aproximativ am inceput sa vorbesc cu domnul X din deplasare care era la dansuri :p peste 1 zi 2 (ca am stat 7 zile) faceam totul impreuna si lumea ne intreba daca eram impreuna noi ne faceam ca nu auzimlaughing cand ne-am intors inapoi am stat in autocar cu el si am dormit am2 a fost dragut... dupa ce am ajuns acasa m-a pupat atunci cand am plecat pe obraz si am ajuns acasa m-am pus sa ma culc si am vazut ca am un bip de la el din ziua aceea am continuat sa vorbim, dupa un timp m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui am acceptat si am fost impreuna cam 2 saptamani timp in care nu ne-am prea vazutsad acum nu mai suntem si nu stiu ce sa fac tin la el asa de mult cand am fost sa il vad acolo unde danseaza m-a salutat in scarbacrying si am aflat ca a cerut id unei colege oh go on si ca altei colege ii cam place de el, pe mess nu vorbeste cu mine, dar stiu ca tinea la minesad nu stiu ce sa fac! fostul meu prieten cu care am stat 1 an si 8 luni acum are prietena in concluzie m-au cam lasat toti, dati-mi va rog niste sfaturi si imi pare rau daca v-am plictisit cu povestea mea dar chiar ma afecteaza.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa ramai cu primul baiat cu care ai fost de prima data.nu incerca sa mergi pe 2 cai diferite deodata... sad ca nu te vei alege cu nimic. straight face
bafta! :*

| thereforyou a răspuns:

Esti o proasta si meriti tot ce ti s-a intamplat. Aa da, asta nu e un sfat, e un adevar.

| Marijuana a răspuns:

Alergi dupa 2 iepuri nu prinzi nici unulhappy

Cu asta am spus tot, fara suparare.

Paaaa

| BrokenHeart_6588 a răspuns:

Daca nu esti in stare sa imi dai un sfat nu-mi mai da si dai mai departe ca nu are nevoie nimeni de comentariile tale... daca intr-adevar esti tu mai desteapta sa fi sanatoasa :*

| BrokenHeart_6588 a răspuns:

Nu incercati sa ma judecati ca asta chiar nu imi pasa.

| BrokenHeart_6588 a răspuns:

Cum sa raman cu primul baiat daca el are prietena? Doamne...si nici nu il mai vreau chit ca inca tin la el, nu-l mai vreau pentru ca nu se comporta tocmai bine cu mine si m-a mintit de cateva ori si prietenii mei imi spuneau.